lustra

Lustra Białystok


Jako specjaliści w zakresie usług szklarskich proponujemy szeroki wybór luster w atrakcyjnych cenach. Oferujemy ich wykonanie na wymiar – zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Aby było to możliwe, wykonujemy pomiary u Klienta. Na ich podstawie przygotowujemy projekt, który następnie przedstawiamy do akceptacji. Po jej uzyskaniu przystępujemy do tworzenia produktu. Kiedy jest gotowy, umożliwiamy zarówno odbiór osobisty, jak i transport oraz montaż u odbiorcy zlecenia. Gwarantujemy wysoką jakość produktów. Dowodem na to może być fakt, iż wszystkie nasze lustra są zgodne z normą PN-EN 1036. Zapraszamy do zakupów mieszkańców Białegostoku, a także okolicznych miejscowości!

Dzięki nam zyskujesz:

•  Wysoką jakość wykonania oraz konkurencyjna cena
•  Możliwość odbioru osobistego
•  Profesjonalny pomiar oraz montaż
•  Gwarancję dobrej jakości

balustrady

6-balustrady

Nasza firma  oferuje Państwu najwyższej jakości balustrady całoszklane, a mówiąc ściślej balustrady szklane samonośne. Nasze wyjątkowe balustrady to połączenie estetyki i funkcjonalności, które sprawdzą się zarówno w domkach wolno stojących, jak i biurowcach.

Balustrady szklane samonośne  to gwarancja nowoczesnego wyglądu, elegancji, a także zachowania najwyższych norm bezpieczeństwa. Precyzja wykonania i doskonała jakość materiału sprawia ponadto, iż balustrady  są niezwykle trwałe i odporne na upływ czasu. Nad wszystkim sprawują pieczę nasi najlepsi w swojej dziedzinie profesjonaliści.