kabiny prysznicowe na wymiar

1-kabiny-prysznicowe

Kabiny prysznicowe z okuciami najwyższej jakości.

Wykonana ze szkła kabina prysznicowa pięknie zaprezentuje się w każdej łazience, łącząc walory dekoracyjne z funkcjonalnością. Szkło pozwoli przekształcić przestrzeń łazienki w elegancki pokój kąpielowy na miarę XXI wieku. Jeśli oczekują Państwo najwyższej jakości produktów,  to dobrze państwo trafili. Produkujemy szklane kabiny prysznicowe na wymiar od lat, zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze kabiny prysznicowe powstają w oparciu o najwyższej klasy szkło hartowane o grubości 8mm. Szkło jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w konserwacji. Przy produkcji stosujemy innowacyjną technikę bezramową opartą o okucia punktowe, dającą wrażenie przestrzenności każdej konstrukcji. Możliwe jest również zamontowanie:

  • gałki,
  • pochwytu,
  • relingu,
  • i innych tego typu elementów – zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Okucia– w zależności od preferencji estetycznych – możemy wykonać z mosiądzu pokrytego chromem bądź szczotkowanej stali nierdzewnej. Oferowane przez nas kabiny prysznicowe na wymiar to połączenie funkcjonalności i stabilnej konstrukcji z doskonałym designem. Pracujemy, troszcząc się o każdy detal i dopasowując nasz produkt do specyfiki Państwa łazienki. Nasi doradcy z chęcią pomogą Państwu wybrać odpowiedni projekt – podobny do tych w przedstawionych realizacjach bądź zupełnie inny. Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Białystok oraz w okolicach. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty!

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.

W galerii poniżej znajdziecie Państwo przykładowe nasze realizacje.

szkło z grafiką

Szkło opti white, hartowane z grafiką.

Posiadamy darmowy katalog grafik.

Szkło z grafiką, cieszy się ogromną popularnością i dlatego też, staramy się dokładać wszelkich starań, by to, co dzięki nam się tworzy, mogło spełniać wszelkie wymagania i oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów.Różnego rodzaju nadruki na szkle, czy też panel szklany na ścianę, to marzenie nie jednego właściciela domu.

Mając wizję, pomysły i chęć stworzenia swojego miejsca w sposób oryginalny, niekonwencjonalny i ponadczasowy, z całą pewnością, fototapeta na szkle, będzie idealnym rozwiązaniem. Perfekcja i profesjonalizm, to wyznacznik tego, jak mogą wyglądać ściany Twojego mieszkania!

 

daszki szklane

Proste kształty daszków szklanych dostarczają perfekcyjnych rozwiązań dla współczesnej sztuki budowlanej. Poprzez te mocowania, perspektywa realizacji daszków jedno jak i również wielo taflowych nie stanowi już kłopotów, gdyż umożliwiają stworzenie zadaszenia na wszelkiej już istniejącej elewacji z ociepleniem lub też braku go, oraz na strukturze stalowej jak i aluminiowej.

różne

Wykonujemy ze szkła nietypowe rzeczy według upodobań klienta

 

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.

W galerii poniżej znajdziecie Państwo przykładowe nasze realizacje.