szkło malowane

4-szklo-malowane

Szkło malowane Opti White idealne do kuchni

W ostatnim czasie bardzo modne stało się wykorzystanie szkłamalowanego w kuchni. Wykończone w ten sposób ściany stają się niebanalnym elementem dekoracyjnym, a przy tym są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości. Jeżeli szukasz ciekawych materiałów aranżacyjnych, dzięki którym Twój dom zmieni się nie do poznania, to wybór hartowanego szkła malowanego do kuchni będzie strzałem w dziesiątkę!

Zaufaj najlepszemu szklarzowi w Białymstoku i okolicach!

Szkło hartowane może być przezroczyste lub kolorowe – gładka tafla w szczególności jest polecana do wnętrz o małym metrażu, gdyż powiększa je optycznie. Ogromnym atutem szkła przeznaczonego na ścianę do kuchni jest możliwość naniesienia na nie niemal dowolnego wzoru, możesz skorzystać z szablonów lub zaprojektować własną grafikę. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły.

drzwi i zabudowy szklane

5-drzwi-zabudowy-szklane

 

Nasza oferta obejmuje ściany i drzwi szklane, wykonane w całości ze szkła hartowanego lub laminowanego. Dodatkowo są one ozdobione rozmaitymi motywami graficznymi. Wytwarzane przez nas ściany i drzwi szklane oprawiamy również w okucia ze stali nierdzewnej różnego typu, w wielorakim wykończeniu (np. chrom, satyna). Dzięki szerokiej gamie wzorów i modeli można je w pełni dostosować do własnego gustu i zastosowań. Oferujemy rozwiązania najwyższej klasy, posiadające unikalny styl i zadające szyku we wnętrzach. Dajemy nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji.

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.

W galerii poniżej znajdziecie Państwo przykładowe nasze realizacje.