szkło malowane

4-szklo-malowane

Szkło hartowane malowane opti white.

Wykończenie ściany w kuchni przy pomocy szkła hartowanego jest nie tylko praktyczne, ale i bardzo modne. Szklane panele mogą stanowić idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które cenią sobie niebanalne materiały aranżacyjne, funkcjonalne i efektowne zarazem. Szkło hartowane może być przezroczyste lub kolorowe – gładka tafla w szczególności jest polecana do wnętrz o małym metrażu, gdyż optycznie je powiększa.

 

Szkło na ścianę w kuchni jest wybierane coraz częściej jako alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Tego rodzaju materiał aranżacyjny prezentuje się nowocześnie, a dodatkowo jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. Jest także odporny i trwały na zabrudzenia, nie niszczy się pod wpływem gorącej pary czy zimnej wody z kranu. Poza względami praktycznymi, za szkłem do kuchni przemawiają również walory dekoracyjne. Oryginalny efekt wizualny zapewnią nam przede wszystkim tafle z niebanalnymi motywami – możemy skorzystać z gotowych wzorów lub zaprojektować własną grafikę. Warto również dodać, że szkło hartowane doskonale prezentuje się w połączeniu z nowatorskim oświetleniem, zwłaszcza z diodami oraz kinkietami.

Montaż szkła na ścianę jest szybki i czysty

drzwi i zabudowy szklane

5-drzwi-zabudowy-szklane

 

Nasza oferta obejmuje ściany i drzwi szklane, wykonane w całości ze szkła hartowanego lub laminowanego. Dodatkowo są one ozdobione rozmaitymi motywami graficznymi. Wytwarzane przez nas ściany i drzwi szklane oprawiamy również w okucia ze stali nierdzewnej różnego typu, w wielorakim wykończeniu (np. chrom, satyna). Dzięki szerokiej gamie wzorów i modeli można je w pełni dostosować do własnego gustu i zastosowań. Oferujemy rozwiązania najwyższej klasy, posiadające unikalny styl i zadające szyku we wnętrzach. Dajemy nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji.

Po dokonaniu pomiarów przygotowujemy najpierw projekt, który jest akceptowany przez Klienta. Oferujemy także transport i montaż elementów zabudowy.

W galerii poniżej znajdziecie Państwo przykładowe nasze realizacje.